לטליה כבר יותר קל לקחת תרופה

"שיקוי הפלאים של טובי הוא אחד הספרים האהובים ביותר על טליה בת ה- 4. המילים המתחרזות והאיורים הנפלאים, השרו עליה קסם, והיא חוזרת ושולפת אותו ממדף הספרים ומבקשת שיקריאו לה אותו. כך גם כשסבא וסבתא שלה באו לבקר אותה, היא דילגה לחדרה וחזרה אוחזת בספר החדש שלה ומיד ביקשה מסבא שלה להקריא לה אותו.בתקווה שהתרופות היחידות שתיקח בחייה יהיו להתמודדות עם מחלות הילדים השכיחות ותו לא."

אמא של טליה, בת 4

שקד קוראת את שיקוי הפלאים של טובי במיטתה בבית החולים

"שקד בת ה5, ילדה בריאה ושמחה נאלצה לעבור ניתוח בהול. מילדה שלא הכירה תרופות פרט לאקמולי, כעת הייתה צריכה להתמודד עם מגוון תרופות מרות לתקופה ארוכה. בהתחלה סרבה, ואז הגיע טובי ושיקוי הפלאים. שקד מיד התחברה לסיפור, לאיורים ולחרוזים. הספר נכתב בצורה כה מושלמת לילדים, ששקד שיננה אותו בע"פ עוד בטרם למדה לקרוא. בדיוק כמו הניסויים של טובי, עשינו יחד ניסויים בנטילת התרופות עד שמצאנו את ה"שיקוי" הנכון (מיץ פטל/שוקולד/סוכריות גומי) שהקל על הטעם המר. כיום שקד בת 6.5, שוב ילדה בריאה ושמחה. ועדיין – טובי ושיקוי הפלאים הוא הספר המועדף עליה. מומלץ בחום!"

אמא של שקד, בת 6

לגילי ונויה כבר יותר קל לקחת תרופה

"רציתי לספר לך שגילי שלי בת 7 קיבלה מכה ברגל ויחד עם העייפות והעובדה שהילדה בת אמיתית ולמעשה שחקנית תיאטרון זוכת פרס טוני לדרמה התחילה סאגת בכי.כאחות ואמא שלא ממש ישנה בלילה באוהל תתארי לך..הצעתי לה אקמול. אמרה לי לא טעים לא רוצה בלה בלה. אמרתי שחברה שלי שהיא רופאה מהממת כתבה סיפור מקסים ושנקרא ואולי תשנה את דעתה. מה אני אגיד, הילדה ואחותה הקטנה ישבו והקשיבו לסיפור של טובי ושיקויי הפלאים. בסוף סיימנו עם חיוך ואקמול שנלקח ללא בעיה!
את מלכה!"

אמא של גילי (7) ונויה (5)

לאיתן כבר יותר קל לקחת תרופה

"…הבן שלנו, איתן, עבר ניתוח בשניידר ולאחריו שוחררנו עם המשך טיפול למשך שבוע של צפורל. את הספר המקסים שכתבת התחלנו לקרוא כשהגענו הביתה. ומאז – סיפור אהבה. איתן התאהב בטובי, צחק מהשיקוי בריח של ביצה וביקש שנקריא לו את הספר שוב ושוב. […] איתן ישן עם הספר ("אני ישן עם טובי") במיטה כל לילה וקם בבוקר לשתות תרופה בשמחה ("אני אספר לטובי שהשיקוי היום יצא טעים"). אז רק להגיד תודה. אין מילים להודות. פשוט עונג צרוף, שמחה גדולה והכרת הטוב מעומק הלב."

אמא של איתן

לגיא כבר יותר קל לקחת תרופה

"בננו גיא בן השנתיים סובל לעיתים קרובות מבעיות במערכת הנשימה שמצריכות שימוש במשאף מ2 סוגים. לפני הספר של קרן כל פעם היה ממש קשה לגרום לו לשבת ולעשות את המשאפים. לאחר שקנינו את הספר של טובי והקראנו לו התחלנו לספר לו שטובי שלח לו את המשאפים כדי שירגיש יותר טוב ,שיתוף הפעולה שלו מרגע זה היה מדהים ,הוא היה יושב כל יום בשקט בשיתוף פעולה מלא ואומר לנו טובי טובי … קרן את מדהימה שחשבת על ספר כזה . עכשיו גם אנטיביוטיקה וכל דבר שצריך לתת לו שהוא תרופתי הוא אומר טובי ולוקח בשמחה . תודה תודה תודה את השראה"

אמא של גיא, בן שנתיים

לגפן ועידו כבר יותר קל לקחת תרופה

"גפן ועידו הקשיבו בשיחת וידאו למלים הקסומות שהקראתי להם בהנאה גדולה מאוד. שניהם ובני הדודים שלהם שגם שמעו את הסיפור – ילדים שחוששים מאוד מתרופות. לאחר ההקראה התחילו לשוחח על השיקויים שהם היו רוצים להמציא כדי להציל את בני האדם 🙂 אני חושבת שבפעם הבאה שהם יזדקקו לתרופה הם יעריכו את טובי שעמל על השיקוי שנמצא בתוך הקופסא. תודה לך על שחלקת את הקסם"

אמא של גפן ועידו